Нордселанд и Лудогорец играят при резултат 4:1 във втори мач от груповата фаза

...

НА ЖИВО: Нордселанд - Лудогорец 4:1, Нигрен също бележи

Нордселанд и Лудогорец играят при резултат  4:1  във втори мач от груповата фаза на Лигата на конференциите.

Още във втората минута след центриране от корнер Руан Секо игра с ръка в личното си наказателно поле и основният съдия отсъди дузпа. Зад топката застана Маркус Ингвартсен, който не сбърка и откри резултата - 1:0 за Нордселанд.

Веднага по-късно самият Руан Секо остана очи в очи с противниковия вратар, като имаше контакт сред бранител на домакините и нападателят на " орлите ", като футболистът на Лудогорец стреля, само че ударът бу ме избавен от Хансен.

В 8-а минута Секо се реваншира на своя тим, откакто навлезе добре в противниковото наказателно поле, като бе фаулиран, а арбитърът уточни бялата точка. Оливие Вердон застана зад топката, като бе непогрешим, изпращайки вратаря в неверния ъгъл - 1:1.

Само три минути по-късно Серджио Падт направи голяма неточност, откакто към него бе върната топка, а той се забави с нейното преодоляване, като Ибрахим Осман го пресира и съумя да го накара да сбърка, а нападателят означи на опразнената врата - 2:1 за Нордселанд.

В 31-а минута домакините изпълниха корнер отляво, а Йепе Цверков се извиси високо и надскочи персоналния си надзирател, като насочи топката в далечния ъгъл на вратата, където никой не съумя да реагира - 3:1 за Нордселанд.

Само две минути по-късно Лудогорец позволи нова фрапантна неточност в отбрана, като няколко играчи в зелено не съумяха да се ориентират в личното наказателно поле, а топката доближи до Бенямин Нигрен, който нямаше проблеми да приключи на опразнената врата - 4:1 за Нордселанд.

Лудогорец провежда добра офанзива, като Кайо Видал получи на границата на наказателното поле, само че ударът му прелетя над напречната греда.

Стартови сформира:

Нордселанд:  13. Хансен, 5. Фрезе, 39. Нагало, 4. Хансен, 23. Виладсен, 27. Свенсон, 6. Цверков, 29. Доргелес, 9. Нигрен, 7. Ингвартсен, 14. Осман

ЛУДОГОРЕЦ:  1. Серджио Падт, 17. Сон, 24. Оливие Вердон, 26. Ноа Сонко Сундберг, 16. Аслак декор Витри, 6. Якуб Пьотровски, 8. Клод Гонсалвеш, 11. Мунир Шуяр, 77. Кайо Видал, 37. Бернард Текпетей, 99. Руан Секо